AnasayfaHakkımızda
beskablo-hakkimizda

BES Kablo

olarak hayattaki en temel değerin güven olduğunun farkındayız.

2015 yılından itibaren üretime başlayıp % 100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet prensibiyle yola çıktığımız fabrikamızda TS EN 60889, TS EN 50182, TS IEC 60502-1 TSE Standartlarıyla onaylanmış, güvenilir iletkenler ve kablolar üretmekteyiz. Geniş ürün yelpazesi ile gelişen ve değişen pazar şartlarının karşılanması ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğinin sağlanması amacıyla Hizmette Kalite Yönetim Modeli olan ISO9001-2000 Sistemini kurmuş, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerimizle de doğaya olan saygımızı ve geri dönüşüme verdiğimiz önemi belgelemiş bulunmaktayız.
​Ürün yelpazesini günden güne geliştiren,günümüz teknolojisini takip eden ve bu konuda önemli yatırımlar yapan BES KABLO A.Ş. uzman ekibiyle son teknolojik gelişmelere uygun makine ve yöntemler kullanarak üretimine devam etmektedir.Ürünlerimiz üretimin her aşamasında ve özellikle son kontroller sırasında modern test cihazları kullanılarak test edilmekte ve yüksek kaliteli ürünümüzün müşterilerimize güvenle ulaştırlması sağlanmaktadır.

​Bu gelişme sürecinde; Bilgi Teknolojileri konusunda da yatırımlar yapılmış, şirketimizin ve fabrikamızın tüm noktalarında birbirine entegre şekilde on-line olarak uluslararası ERP yazılımı kullanılmaktadır. planlarımız arasında bulunan yeni yatırımlarla ürün yelpazemizi genişletmeyi hedeflemekteyiz. Hizmette kalite ve müşteri memnuniyeti ilkemizle yolumuza her geçen gün daha da büyüyerek devam ediyoruz.

Ürünlerimiz

Tıklayınız

Sertifikalarımız

Tıklayınız

Kataloğumuz

Tıklayınız